Počet přihlášených dětí / Kapacita tábora
  80  / 80
Počet náhradníků   4

RS Hájenka Pohořelice

11. - 24. 8. 2019

Letní tábor pro děti od 8 do 15 let!

PŘIHLÁŠKA

4.690,- Kč       informace k přihlášení

Cesta kolem světa 2011

 
Termín : 1. - 14. 7. 2011
Středisko: Zbrojovák Suchá Loz
Cena: 3899,- Kč

Leták

Diplom

Fotky

odkaz na fotky k tomuto táboru na Facebooku

 Z letáku

Milé děti, přátelé a kamarádi,

    A je to tady zase! Připravili jsme pro Vás další ročník letního tábora. Vydejte se s námi za dobrodružstvím a novými krásnými zážitky, tentokráte v tématu Cesta kolem světa. Bude to cesta plná poznání a her, ale i lehkých a těžších úkolů, po jejichž splnění naleznete vysněný poklad.
Na naší společné cestě navštívíme nejrůznější místa světa, poznáme národy, jež je obývají a získáme nejenom spoustu znalostí a zkušeností, ale zažijeme také spoustu legrace. Zavítáme k africkým domorodým kmenům, Indiánům v Severní i Jižní Americe, Eskymákům na samém severu a v neposlední řadě se podíváme třeba do Japonska, Tibetu a zemí orientu.

Tak neváhejte a poznejte s námi svět, nové kamarády a přátele, krásnou přírodu a zažijte s námi dva týdny plné překvapení a zábavy!

Středisko Suchá Loz

Pro tento ročník tábora jsme se rozhodli vyměnit komfort střediska z minulých let za táborovější a přírodnější prostředí rekreačního střediska  v Suché Lózi. Náš tábor se tak přiblíží blíže klasickým táborům jaké si pamatují rodiče ze svých dětských let.
 
K dispozici nám bude celý rozlehlý areál střediska včetně dvou hřišť, velkého ohniště a budovy s kuchyní, jídelnou, společenskou místností a klubovnou. Děti budou ubytovány v chatkách. Sociální zařízení je v budově u chatek.