Počet přihlášených dětí / Kapacita tábora
  76  / 76
Počet náhradníků   9

RS Ondráš Rajnochovice

16. - 29. 8. 2020

Letní tábor pro děti od 8 do 15 let!

PŘIHLÁŠKA

5.490,- Kč       informace k přihlášení

Hlavní vedoucí

Jaroslav
Ševčík


33 let

Jak dlouho jezdím na tábory:  Na tábory jezdím asi už od r.1995, kdy jsem jel poprvé na tábor jako dítě s Vodními skauty. Poté, co mě spolužák přesvědčil o jiném táboře, jsem začal v r. 1997 jezdit s jinou partou. V roce 2001 jsem se stal praktikantem a v r. 2004 se ze mě stal vedoucí nejstarších kluků. Když jsme si s kamarády založil v r. 2007 vlastní občanské sdružení Ledet o.s. stal se ze mě na rok hlavní vedoucí. Poté mě na tomto místě na dva roky vystřídal kamarád Jan Struhelka a ze mě se stal zdravotník tábora. V současné době jsem opět hlavním vedoucím i vedoucím oddílu.

Povolání: Starosta a správce T. J. Sokol Uherské Hradiště

Zájmy a koníčky: Mezi mé záliby patří Geocaching, výlety do přírody (ať už pěšky, na kole či na lodi), focení, horolezení.

O mně:  Narodil jsem se v Uherském Hradišti r. 1986 a žiju zde s rodinou až dodnes. Vystudoval jsem SPŠ Otrokovice. Dlouhodobě pracuji s dětmi v T. J. Sokol Uherské Hradiště, kde vedu mladší a starší žáky, pořádám akce v tělocvičně i venku. Práce s dětmi mě baví a celoročně se vzdělávám na různých kurzech, školeních aj. akcích, které jsou pořádané pro instruktory dětí. Vlastním akreditaci MŠMT Instruktor nízkých lanových překážek,  úspěšně jsem absolvoval kurz Českého červeného kříže – zdravotník zotavovacích akcí, který si pravidelně obnovuji, jsem cvičitel II. třídy všestrannosti v rámci organizace Sokol. V roce 2010 jsem absolvoval masérský kurz. Příležitostně jezdím se školami na lyžařské kurzy jako zdravotník.
Do budoucna si hodlám kvalifikace rozšiřovat hlavně o zážitkovou pedagogiku a akreditaci MŠMT – Instruktor pobytu v přírodě a instruktora lyžování.

<< zpět na předchozí stranu