Počet přihlášených dětí / Kapacita tábora
  80  / 80
Počet náhradníků   4

RS Hájenka Pohořelice

11. - 24. 8. 2019

Letní tábor pro děti od 8 do 15 let!

PŘIHLÁŠKA

4.690,- Kč       informace k přihlášení

Vedoucí

Jiří
Zatloukal


31 let

Jak dlouho jezdím na tábory:  Poprvé jsem na tábor jel ve svých 7 letech, který se konal na Stražisku u Prostějova. O rok později jsem jel s kamarády na jiný tábor v Sobotíně, kde se mi líbilo natolik, že jsem tam jel ještě šestkrát. A zkusil jsem si zde i funkci praktikanta. Práce s dětmi mě velice bavila a proto, když se mi naskytla příležitost jet na tábor jako vedoucí, využil jsem ji. Jistě uplatním zkušenosti z různých sportovních kroužků, kde jsem s dětmi pracoval.

Povolání: vývojový pracovník

Motto: Nemusíš zvítězit, stačí dolézt dál než ostatní.

O mně:  Narodil jsem se v Prostějově v roce 1987 . Vystudoval jsem zde SPŠ Strojírenskou. Na základní škole jsem dělal orientační běh a od roku 1998 silniční a dráhovou cyklistiku v klubu Č.O.K.C. Prostějov. S ní jsem přestal v roce 2004 kvůli časové náročnosti. Poté jsem se dostal k lezení na umělé horolezecké stěně a později i na skalách. Tomuto sportu se věnuji dodnes.

Zájmy a koníčky:
Mezi mé záliby patří lezení na umělé stěně, cyklistika, výlety do přírody a lezení na skalách. Dále pak rekreačně sjíždění vody, volejbal a další míčové a kolektivní hry.

<< zpět na předchozí stranu