Tábor 2018

MAFIE

RS Hájenka Pohořelice

12. - 25. 8. 2018

Letní tábor pro děti od 8 do 15 let!

PŘIHLÁŠKA

4.690,- Kč

Mamka :-)

Jitka
Šimková


38 let

Jak dlouho jezdím na tábory:  Jako dítě jsem bohužel nikdy na táboře nebyla :-(. Začala jsem jezdit s přítelem (nyní manželem ) v roce 1997 ve svých 18 letech jako praktikantka a poté jako vedoucí. Tábory jsem si oblíbila a účastnila jsem se jich se stejnou partou lidí až do roku 2005, kdy se nám narodila dcera Lucie. V roce 2007 jsme se s manželem připojili k občanskému sdružení Ledet. Zakládající členové a vedoucí Ledetu s námi jezdili na tábory už jako děti.

Povolání: grafik, webmaster

O mně:  Vystudovala jsem administrativní obor střední školy v Uherském Brodě. Poté jsem pracovala jako asistentka. Při mateřské jsem se rekvalifikovala pro současnou práci. Stále se zdokonaluji což je patrné i na našich webových stránkách :-)
V Ledetu mám na starosti web, propagační materiály, reklamní věci a přímo na táboře bufet s dobrotami a výtvarné techniky s dětmi.

Zájmy a koníčky: Orientální tanec a tanec všeobecně, cyklistika, turistika... Velmi mě baví také ruční práce jako korálkování - výroba šitých šperků, drhání náramků z bavlnek, dekupáž (ubrousková technika), origami a mnoho dalších drobných zbytečností...

<< zpět na předchozí stranu